Hilderstone 100!

Zajímavosti / 10. 3. 2021 / Renata Johnová

TANEC – CHŮZE – KOLO PRO RADOST A DOBROU VĚC

Konzervatoristé, studenti, kolegyně a kolegové všech oddělení, tanečníci, teoretici a hudebníci,

připojte se s námi k akci Hilderstone 100! Co nejdříve mezi 1. – 19. 3. 2021. Jedná se o iniciativu Hilderstone College, v Broadstairs v Kentu, s níž spolupracujeme od roku 2017.  Celé její komunity bývalých, současných a doufáme, že i budoucích studentů, pedagogů, přátel i jejich rodin pro dobrou věc.

Stačí ujít, uběhnout, ujet na kole, uplavat 1 kilometr nebo, a to se hlavně týká naší konzervatoře, 5-10 minut tancovat, udělat selfie, nebo vyfotit místo, kam jste došli a zaslat je Zuzce Sýkorové nebo Hance Moraové.

A proč? Abychom věděli, že nejsme sami, že máme přátele a spousty známých po celém světě a ani covidová omezení nám nezabrání se bavit a sdílet spolu příjemné chvíle plné zážitků. Bylo by prima, kdybyste se k tomuto projektu připojili, sami nebo třeba i s rodinou.

Věříme, že zvlášť bývalí i současní účastníci jazykových kurzů v Broadstairs nebudou váhat ani chvilku.

Těšíme se na Vaše příspěvky s informací, kde jste tančili a jak dlouho, kudy jste šli, běželi nebo kde jste jeli na kole a kolik kilometrů.

Původní výzva Lynne Hoenes je zde.

Renata Johnová, iniciátorka tohoto sdíleného zážitku v KDC, si svůj kilometr už v sobotu ušla, jak se můžete přesvědčit zde.