Studium

Připravujeme žáky na profesionální kariéru, kterou si sami zvolí. Mohou se stát tanečními interprety, choreografy nebo tanečními pedagogy. Po zakončení šestiletého studia získávají titul Diplomovaný specialista.

Současný tanec

Žijete tancem? Pojďte ho studovat na naši konzervatoř. Pomůžeme vám k rozvoji v umělecké, pedagogické i teoretické rovině. Povedeme vás ke kreativitě a ke svobodnému vyjádření.

Více o oboru

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám, školní rok 2021/2022

2. 10. 2021 – 8. 1. 2022

Ve školním roce 2021/2022 opět otevíráme přípravné kurzy pro zájemce o studium na naší škole. Přípravný kurz bude probíhat od října 2021 každou první sobotu v měsíci.

ČÍST DÁLE

Den otevřených dveří

3. 11. 2021, 16:00 – 18:00

Dny otevřených dveří proběhnou online, a to 13. října a 3. listopadu od 16 hodin. Představíme vám školu a její atmosféru. Uvidíte ukázky z tanečních i teoretických hodin. Uslyšíte názory studentů i pedagogů na to, co pro ně je Duncan. Prostor bude i na diskuzi, vaše otázky a naše odpovědi.

ČÍST DÁLE

Jak se přihlásit ke studiu?

Vyplňte přihlášku k přijímacím zkouškám, které obvykle probíhají ve dvou termínech. 

Jít na přijímačky

Chcete přestoupit na naši konzervatoř?

Vyplňte žádost a spolu s motivačním dopisem a kopiemi vysvědčení za poslední dva roky vzdělání ji doručte na studijní oddělení konzervatoře. Můžete také přiložit materiál, který dokládá váš zájem o uměleckou, zejména taneční činnost. Vedení školy poté rozhodne, zda žádosti vyhoví. V kladném případě vás budeme informovat o obsahu a termínech přestupové zkoušky.

STÁHNOUT ŽÁDOST

KRITÉRIA PRO HODNOCENÍ ROZDÍLOVÉ ZKOUŠKY

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím