Studium

Připravujeme žáky na profesionální kariéru, kterou si sami zvolí. Mohou se stát tanečními interprety, choreografy nebo tanečními pedagogy. Po zakončení šestiletého studia získávají titul Diplomovaný specialista.

Současný tanec

Žijete tancem? Pojďte ho studovat na naši konzervatoř. Pomůžeme vám k rozvoji v umělecké, pedagogické i teoretické rovině. Povedeme vás ke kreativitě a ke svobodnému vyjádření.

Více o oboru

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám pro školní rok 2021/2022

3. 10. 2020 – 9. 1. 2021

Ve školním roce 2020/2021 opět otevíráme přípravné kurzy pro zájemce o studium na naší škole. Přípravný kurz bude probíhat od října 2020 každou první sobotu v měsíci.

ČÍST DÁLE

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

4. 11. 2020, 9:30 – 11:00

Pokud jste to nestihli 21. října, připojte se k našemu virtuálním dni otevřených dveří, a to 4. listopadu 2020 od 9.30. Setkáme se na Google Meet, kde získáte informace o studiu a o přijímacím řízení a díky filmu se seznámíte s prostředím naší konzervatoře.

Jak se přihlásit ke studiu?

Vyplňte přihlášku k přijímacím zkouškám, které obvykle probíhají ve dvou termínech. 

Jít na přijímačky

Chcete přestoupit na naši konzervatoř?

Vyplňte žádost a spolu s motivačním dopisem a kopiemi vysvědčení za poslední dva roky vzdělání ji doručte na studijní oddělení konzervatoře. Můžete také přiložit materiál, který dokládá váš zájem o uměleckou, zejména taneční činnost. Vedení školy poté rozhodne, zda žádosti vyhoví. V kladném případě vás budeme informovat o obsahu a termínech přestupové zkoušky.

STÁHNOUT ŽÁDOST

KRITÉRIA PRO HODNOCENÍ ROZDÍLOVÉ ZKOUŠKY

Tento web využívá k poskytování služeb, personalizaci reklamy a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s využitím souborů cookie.

Souhlasím