Workshopy s Jakubem Zemanem

Vzdělávání / 16. 5. 2018 /

Jak skrze každodenní práci vytváříme sami sebe? Jakým způsobem kultivujeme naše pozorovací schopnosti a samostatnost v péči o svůj organismus? Jak kvalitní si budujeme základy... v pohybu, přizpůsobivosti, komunikaci?

Jakub Zeman je studentem a instruktorem v rámci výzkumného projektu Fighting Monkey od RootlessRoot. Na své cestě prošel řadou disciplín, od bojových umění - capoeira, kickbox, bjj… přes sporty či parkour po kontaktní improvizaci a tanec. Skrze postupy a koncepty z Fighting Monkey živené rozmanitými zkušenostmi pomáhá Jakub lidem objevovat nové možnosti, rozvíjet a kultivovat schopnosti relevantní v jejich kontextu.

 Co je Fighting Monkey?

FightingMonkey studuje, jak naše kompozice a fyziologie souvisí s naším chováním, emocemi, myšlením a pamětí. Vytváří „pohybové situace”, jež pomáhají přetvářet trénink v aktivitu, která pozitivně ovlivňuje náš každodenní život. Umožňuje nám testovat, jak platné jsou naše znalosti a jak tvořivě přizpůsobiví dokážeme být, když se setkáme s neznámem. Fighting Monkey podporuje náš potenciál v oblastech, kde chceme vynikat. Je to praktická primitivní hra.

P1060664

P1060670