Představení Jiřího Bartovance a 3. ročníku SKRZ

Představení / 22. 7. 2021 /

Společná pouť mladých lidí plných nadějí, kterým jsou do cesty stavěny nejrůznější překážky a nástrahy, s nimiž je nutné se vyrovnat. Východiska, řešení a odpovědi hledali ve svém vlastním nitru studenti 3. ročníku konzervatoře.

Již šestým rokem v rámci předmětu tvorba studenti 3. ročníku konzervatoře pracují na větším choreografickém projektu, vždy ve spolupráci s absolventem konzervatoře. Tradice, která započala s příchodem Romany Lisnerové na pozici ředitelky školy a představením Svěcení jara v choreografii Jiřího Bartovance, letos pokračovala představením SKRZ, jež vzniklo znovu v choreografii Jiřího Bartovance.

I přes nelehké podmínky školního roku poznamenaného pandemií se Jiřímu Bartovancovi, Doře Sulženko Hoštové a studentům 3. ročníku podařilo připravit velmi zajímavé, taneční a dynamické představení.

Skrz
Choreografie: Jiří Bartovanec
Asistentky choreografie: Dora Sulženko Hoštová, Julie Kubrychtová
Hudba: Martin Tvrdý, Gustav Mahler, W. A. Mozart
Kostýmy: Eva Judová
Zvuk: Michaela Švédová
Fotografie: Adéla Horelicová
Interpretace: Simona Bednaříková, Karolína Fejtová, Tobiáš Gočaltovský, Miroslav Goroľ, Tomáš Havlík, Veronika Helclová, Amelie Lea Janáková, Aneta Kellnerová, Adéla Malíková, Lucie Němčáková, Eliška Perutková, Ondřej Růžička, Emily Jane Steele

Recenze představení v Tanečních aktualitách