Prostory konzervatoře

Příjemné prostředí, krásné světlé sály a moderně vybavené učebny poskytují našim žákům dokonalé zázemí pro výuku teorie i tance.

Hlavní taneční sál v Braníku slouží i jako divadelní sál. Nechybí v něm hlediště, hudební technika a klavír. Pořádáme zde různá představení pro rodiče i veřejnost. V hlavním sále také probíhají klauzurní zkoušky.
V Braníku jsou ještě další dva taneční sály a tři další jsou k dispozici v Karlíně. Všechny sály jsou vybaveny hudební technikou a klavírem. Mimo dobu výuky mohou naši žáci zdarma využívat všechny sály ke své individuální přípravě.
Ve škole je také multimediální studio se špičkovou technikou, kde se žáci učí pracovat s hudbou a videy a tvoří si vlastní hudební doprovod. Dvě z teoretických učeben je vybavena interaktivní tabulí, v ostatních mají pedagogové k dispozici projektor.
Máme vlastní knihovnu s bohatým knižním, hudebním a video fondem, který neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Žákům jsou k dispozici hlavně odborné knihy a časopisy (biografie významných umělců, filosofie a dějiny tance, publikace o tanečních technikách, choreografii či z oblasti pedagogiky a psychologie). Žáci se také mohou inspirovat záznamy profesionálních tanečních představení, záznamy absolventských a maturitních představení a dalšími dokumentárními filmy.​​​​​​​

Chcete využít naše prostory?

Stačí nám zavolat na +420 270 006 709 nebo napsat na produkce(zavinac)duncancentre.cz. Pravidelné pronájmy ve všední dny nejsou z kapacitních důvodů možné. Podrobné informace o podmínkách a cenách pronájmu si stáhněte zde.