Kurzy pro děti

Přihláška na kurzy taneční a pohybové výchovy

Konzervatoř Duncan centre otevírá po krátké pauze své Dětské taneční studio: Kurzy taneční a pohybové výchovy pro děti.

Pro následující školní rok 2022/2023 budou probíhat kurzy pro děti ve věku 3–12 let pod vedením Barbory Ptáčkové, absolventky KDC.

Na co se můžete v rámci dětského tanečního studia těšit?

Seznámíme vaše děti s taneční metodou Duncan, která přirozeně rozvíjí dětský taneční projev. Pomůžeme dětem objevit taneční improvizaci, která je jasnou součástí tanečního procesu a spolu s hudebním cítěním vede děti tanečním světem, ale i sám k sobě. Chceme děti provést kreativním světem, kde je hra a fantazie podpořena vědomou fyzickou tvorbou.

Otevíráme dětské taneční kurzy pro 3 věkové skupiny:

  • 3–5 let:        lekce 45 minut     (15.00–15.45)       2 970 Kč/pololetí*
  • 6–9 let:        lekce 60 minut     (15.50–16.50)       3 960 Kč/pololetí*
  • 10–12 let:     lekce 90 minut     (16.55–18.25)       5 940 Kč/pololetí*

*ceny jsou kalkulovány s ohledem na počet lekcí v daném pololetí (18 lekcí/pololetí).

Lekce budou probíhat každý čtvrtek v ZŠ Školní, Braník.

Lekce povede po celý rok Barbora Ptáčková (absolventka KDC). Ve druhém pololetí se budou lekcí účastnit i studentky posledního ročníku konzervatoře, které budou hodiny nejen sledovat, ale také se aktivně podílet na jejich vedení.

První hodina 8. září je otevřená všem zájemcům.

Přihlášky přijímáme do 11. září 2022.

Kapacita: 15 dětí/kurz

Máte zájem o naše dětské taneční studio? Vyplňte přihlášku a zašlete ji na e-mail: produkce(zavinac)duncancentre.cz

Upozorňujeme, že po zaslání přihlášky na kurz, je přihlášení závazné. V případě malého zájmu o taneční kurzy nebude studio otevřeno. Na základě přihlášky Vám bude vystavena faktura za I. pololetí se splatností v průběhu září.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat (produkce(zavinac)duncancentre.cz).

-------------------------------

Barbora Ptáčková, DiS. (2000) je absolventkou Konzervatoře Duncan centre v Praze. V roce 2020 se účastnila zahraniční stáže na University of Malta. V současné době se věnuje tvorbě a interpretaci tanečních projektů. Spolupracuje například s Manus.Art.Collective nebo uměleckým sdružením Pulsar Prague. V roce 2021 byla součástí projektu Nezřízeni, který dal vzniknout jejímu autorskému představení Spára: průniky. Jejím záměrem je se v choreografické činnosti nadále rozvíjet. Účastnila se workshopů současného tance s Francisco Córdovou, Marco Torricem nebo Jakubem Zemanem a Eliškou Benešovou. Zajímá se o propojení mezi jednotlivými uměleckými obory. V poslední době se podílela na přípravě videa pro projekt "Is It just a Myth?“ ve spolupráci s Nelou Britaňákovou, absolventkou AVU. Dalším projektem ve stejné spolupráci byla performance "Mystical Eclipse“. V roce 2021/2022 vyučovala tanec ve studiu Tušení v Tuchoměřicích. Mimo jiné se zajímá o východní filosofie a alternativní způsoby léčení.