Kurzy pro děti

Kurzy taneční a pohybové výchovy pro děti pokračují i ve 2. pololetí

V 2. pololetí kurzy probíhají pravidelně každý čtvrtek od 2. února do 15. června 2023. Ve čtvrtek 16. března a 6. dubna 2023 kurzy z důvodu prázdnin neprobíhají.

Pokyny k platbě všem přihlášeným zájemcům přišly do emailu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat (produkce(zavinac)duncancentre.cz).

 

Na co se můžete v rámci dětského tanečního studia těšit?

Seznámíme vaše děti s taneční metodou Duncan, která přirozeně rozvíjí dětský taneční projev. Pomůžeme dětem objevit taneční improvizaci, která je jasnou součástí tanečního procesu a spolu s hudebním cítěním vede děti tanečním světem, ale i sám k sobě. Chceme děti provést kreativním světem, kde je hra a fantazie podpořena vědomou fyzickou tvorbou.

Kurzy jsou pro tyto věkové skupiny:

  • 3–5 let:        lekce 45 minut     (15.00–15.45)       2 970 Kč/pololetí*
  • 6–9 let:        lekce 60 minut     (15.50–16.50)       3 960 Kč/pololetí*
  • 10–12 let:     lekce 90 minut     (16.55–18.25)       5 940 Kč/pololetí*

*ceny jsou kalkulovány s ohledem na počet lekcí v daném pololetí (18 lekcí/pololetí).

Lekce vede Barbora Ptáčková (absolventka KDC). Ve druhém pololetí se budou lekcí účastnit i studentky posledního ročníku konzervatoře, které budou hodiny nejen sledovat, ale také se aktivně podílet na jejich vedení.

---------------------------------

Barbora Ptáčková, DiS. (2000) je absolventkou Konzervatoře Duncan centre v Praze. V roce 2020 se účastnila zahraniční stáže na University of Malta. V současné době se věnuje tvorbě a interpretaci tanečních projektů. Spolupracuje například s Manus.Art.Collective nebo uměleckým sdružením Pulsar Prague. V roce 2021 byla součástí projektu Nezřízeni, který dal vzniknout jejímu autorskému představení Spára: průniky. Jejím záměrem je se v choreografické činnosti nadále rozvíjet. Účastnila se workshopů současného tance s Francisco Córdovou, Marco Torricem nebo Jakubem Zemanem a Eliškou Benešovou. Zajímá se o propojení mezi jednotlivými uměleckými obory. V poslední době se podílela na přípravě videa pro projekt "Is It just a Myth?“ ve spolupráci s Nelou Britaňákovou, absolventkou AVU. Dalším projektem ve stejné spolupráci byla performance "Mystical Eclipse“. V roce 2021/2022 vyučovala tanec ve studiu Tušení v Tuchoměřicích. Mimo jiné se zajímá o východní filosofie a alternativní způsoby léčení.