Jak by vypadalo narození Ježíše v roce 2020

Vzdělávání / 20. 12. 2020 /

Jak by vypadalo narození Ježíše v roce 2020?

Marie by usilovně bojovala za domácí porod. Měla by svou porodní bábu a připravený bazének, do kterého by Ježíše porodila. Zpráva o tom, že se narodil Spasitel, by se roznesla na Instagramu. Marie by přidala jedno Instastories ze svého porodu.

Marie s Josefem by spolu chodili. Marie by zničehonic otěhotněla a musela to říct svým rodičům. Ti ji seřezali jak malé děcko a vyhodili ji z domu. Ten večer šla s Josefem na vánoční večírek, kde už měla pořádný pupek. Josef toto zjistil a rozčílil se a chtěl se s ní rozejít. Hrozně se pohádali a Marie odešla, když vtom jí praskla voda a oni museli jet do porodnice. Porod byl tak rychlý, že porodila v taxíku.

Byla jednou jedna Marie, která se dostala do jiného stavu. Aby se zachránila před rodiči, začala tvrdit, že je panna a že neví, jak se to stalo. Bohužel pro ni jí v téhle době už nikdo neuvěří. A tak se narodilo zdravé normální nemanželské dítě Ježíš. Nic speciálního na něm nebylo. Žil šťastně až do smrti, akorát bez otce, protože se Marie rozhodla vychovat ho sama.

Marie s Josefem byli na pracovní cestě v zahraničí a neuměli tamější jazyk. Marie si nedopočítala termín a oba byli velmi překvapeni, že začala rodit. Potřebovali do porodnice, ale nedokázali se domluvit, proto Marie porodila v bazénu po boku Josefa, plavčíka a hotelového delegáta.

Paní účetní Marie, která každý den jezdí půl hodiny ze svého bytu v Kobylisích do své kancelářské kóje kdesi v centru Prahy, pocítila ranní nevolnost. O devět měsíců později porodila znenadání ve své kancelářské kóji. Nad kójí zářilo teplé zlatavé světlo. Její nadřízený Josef ji raději odvezl do nemocnice, vše proběhlo v klidu.

Narodil by se doma ve vaně, okolo by stála porodní sestra, tři strýčkové a Josef s Marií. Rychle by ho zabalili do dečky a nechali ho spát vedle v pokoji. Mezitím by vedle oslavovali, že to Marie zvládla.

Ježíš by se v dnešní době narodil tak, že by byla Marie těhotná a 9 měsíců těhotenství by uběhlo třikrát rychleji. Až by bylo miminko připravené, samo by roztrhlo břišní stěnu a vzlétlo do oblak. Matka by umřela, ale byla by poctěna, že odnosila spasitele.

Jeden pár se do sebe zamiloval. Žena otěhotněla, porodila dítě a dali mu jméno Ježíš. Ten pak vedl nudný život jako ostatní.

Ježíš by se narodil v porodnici. A jelikož by taková událost byla očekávána, sešlo by se zde mnoho reportérů.

Muž a žena se do sebe zakoukali. Jelikož to nebyli obyčejní dva smrtelníci, tak se stal zázrak. Přivedli na svět jednoho krásného chlapečka. Chlapečka jménem Ježíšek. A dál? Konal na světě jen a jen zázraky. Zázraky, o kterých se bude mluvit další staletí.

Marie byla velmi podivná a tichá dívka. Ovšem to se velmi líbilo Josefovi. Pozval ji na rande a začali spolu chodit. Jelikož byl velmi spontánní, rozhodl se, že si ji vezme. Ona, jelikož byla podivná a znenadání obtloustlá, souhlasila. Josef zjistil, že je v tom, ale nevadilo mu to, a tak se vzali. V den porodu byla v Praze strašná zácpa, proto Marie porodila, když běžela přes Letnou na autobus.

Zjistilo se, že Marie je těhotná. Josef ale ví, že dítě není jeho, a proto se s Marií rozejde a opustí ji. Marie porodí dítě v porodnici a stane se z matka samoživitelka. Z Ježíše vychová sama slušného mladíka.

Marie by otěhotněla bez pohlavního styku. Lidé by Marii vůbec nevěřili, ani její muž. Tím pádem se tato věc smetla ze stolu. Marie musela do porodnice, kde doktoři zjistili, že má Marie pravdu. Marie porodila krásného chlapce a pojmenovala ho Ježíš. Po této zkušenosti se o Marii psalo ve všech časopisech a na internetu. Marie se stala celebritou a má krásný plný život a spoustu peněz. Díky zázraku, co se jí stal.